- Komerční sdělení -magazin
HomeMagazínHledáte originální dárek? Věnujte dárkový balíček plný nejlepších španělských dobrot

Hledáte originální dárek? Věnujte dárkový balíček plný nejlepších španělských dobrot

Víte o někom, kdo jezdí každoročně do Španělska, protože miluje jeho atmosféru, obyvatele, jídlo, moře? Víte, že jakmile dorazí domů, tahle slunná země mu hned chybí? Pokud ano, uděláte mu jistě radost dárkovým košem či balíčkem, který bude obsahovat to nejlepší, co španělská gastronomie produkuje. Takový dárek k narozeninám, Vánocům, významné události nebo jen tak, protože vám na něm záleží, jistě ocení.

Dárkové balíčky pro rodinu, přátele i obchodní partnery

Na webových stránkách eDelikatesy.cz najdete mnohé španělské produkty, které jsou pro Španělsko charakteristické, ale i takové, které vám pomohou uvařit typické španělské pokrmy. Z mnoha z nich si můžete sami vyrobit balíček plný skvělých potravin, nebo si objednat dárkový balíček hotový.

Nabídka hotových balíčků je obsáhlá. Co třeba Tapas krabička Costers? Anebo dárkový balíček Čajový set či Tapas krabičku Rose Prado Rey.

eDelikatesy.cz vám mohou připravit i originální a elegantně zabalené dárky ve firemních barvách vaší společnosti s vaším logem. Vybírejte třeba podle toho, co vaši firmu nejlépe charakterizuje, nebo podle charakteristiky vašeho klienta. Připravit je možné dárkové balíčky a koše různých velikostí, druhů, tvarů, obsahu i ceny. Do dvou pracovních dnů bude balíček doručen vám, nebo na adresu, kterou uvedete.

V případě, že si balíčky objednávají firmy, je možné obstarat doručení klientům, čímž si ušetříte čas i starosti ve vytížené předvánoční době. Zadat můžete až 100 různých adres.

Nakupte si i pro sebe

Jestliže budete kupovat dárkový koš nebo balíček, vyberte něco i pro sebe. Ochutnejte delikatesy, vyberte si ze sekce sladkostí nebo si nechte přibalit výtečnou šunku, sýr nebo lahodné víno a udělejte si hezký večer.

Z obsáhlé nabídky kvalitních produktů ze Španělska od eDelikatesy.cz si vyberete pro sebe i pro své milé.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články