- Komerční sdělení -magazin
HomePro ŽenyŠedá magie

Šedá magie

Šedá magie, není ani dobrá, ani zlá a je považována za neutrální. Šedá magie obvykle dělá pravý opak toho, co praktikující chce!  

Doporučuje se vylosovat si tarotovou kartu nebo jinou rozdělovací metodu, aby bylo možné předem určit výsledek kouzla, než se do něj člověk pustí. Jen tak má člověk jistotu, že během kouzlení nikomu neublíží.

Ti, kdo praktikují šedou magii, tak činí kvůli nejasnostem a vyhýbají se tomu, aby museli zvažovat etické otázky. Pohané jsou zastánci názory, že vše, co existuje, je ve skutečnosti dualistické. 

Jejich učení spočívá v tom, že někdo chápe a pracuje s druhou protikladnou silou. Věří ve standardního boha a bohyni, kteří jsou vládci božství a dalších sil a dělení při práci. Lidé praktikující magii jsou také přesvědčení, že černá magie je mužská a bílá magie je ženská.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o slavných malířích a malířkách, jako je například nizozemští umělci Rembrandt a Vincent van Gogh nebo mexická malířka Frida Kahlo.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články