- Komerční sdělení -magazin
HomeDomovÚtulný venkov za dveřmi montovaného domu. Jak rychle dům postavili, vás překvapí!

Útulný venkov za dveřmi montovaného domu. Jak rychle dům postavili, vás překvapí!

Už zvenčí na nás nevelký domeček obklopený zelení působil velmi příjemně. Po vstupu jsme se jen utvrdili v tom, že stejně pozitivní atmosféra panuje i uvnitř. Šikovným a zručným majitelem se v něm podařilo vytvořit harmonický domov pro čtyřčlennou rodinu.

Rozloha: 95 m2, rodinný montovaný dům

Splněný sen o bydlení v dřevodomě ve Svatém JureSplněný sen o bydlení v dřevodomě ve Svatém Jure
Petra dokázala na nevelké ploše bez pomoci designérů podle vlastní fantazie vytvořit příjemný venkovský interiér, ve kterém je radost pátrat po různých detailech a dekoracích, které vám vyčarují úsměv na tváři. – Kateřina, redaktorka

Ze sídliště do montovaného domu
Petra s manželem a dvěma syny bývaly několik let v nitranském paneláku. Když děti povyrostly, začaly si pohrávat s myšlenkou na vlastní domeček. Poslední kapkou, která je přesvědčila o tom, že nadešel ten správný čas opustit stěny bytu a posunout se někam dál, na komfortnější místo, byl cigaretový kouř, který se k nim do bytu během teplých večerů tiše plížil od sousedů jako nezvaný host. A tak začali shánět pozemek.

venkovská kuchyně v bílé barvě a s cihlovým obkladem v montovaném rodinném domě
Dřevo, cihlový obklad a bílá barva – kombinace, která se nese celým interiérem.

Věděli, že se rozhodně nechtějí přesunout do satelitního sídliště na okraji města, které se nazývají také „paneláky naležato“. Chtěli pozemek v menší vesničce kdesi v okolí, na kterém by bylo dost zeleně, ideální i stromy. A přesně takový nakonec našli. S několika ořechy a meruňkami, s krásně odpočatou půdou, kde léta nikdo nic nesadil a díky které je zahrada dnes bujně vzkvétá. Rozhodli se pro montovaný dům menších rozměrů, který na pozemku vyrostl přesně za čtyři dny a vyšel je na necelých 70 000 €.

jídelna ve venkovském stylu s bílým stolem a židlemi, cihlovým obkladem na zdi a peckou
Cihlová stěna předěluje prostor na dvě části. Denní, ve které je kuchyň s jídelním stolem a obývací pokoj. A noční část, ve které jsou dvě ložnice, koupelna a WC.

Petra s manželem měli poměrně jasnou představu, jak bude jejich domeček vypadat, ještě dávno předtím, než stál. Mají rádi bílou barvu, dřevo, cihly. Dům zařídili v příjemném venkovském stylu, kde je každý jeden detail důkladně promyšlen.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články