- Komerční sdělení -magazin
HomeMagazínNaoko jednoduchý design tohoto bytu překvapí spoustou precizních detailů

Naoko jednoduchý design tohoto bytu překvapí spoustou precizních detailů

Další povedená rekonstrukce na klíč z dílny studia .archstyl představuje profesionální přístup od nápaditého návrhu až po precizní řemeslné vypracování každého detailu.

Rozloha: 75 m2, třípokojový byt

„Na první pohled může tento byt působit jednoduše. Když se však lépe rozhlédnete, naleznete precizní detaily. Právě ty tvoří celkový dojem z interiéru.“ –

Přeměna dvou garsonek na třípokojový byt
Když se z mladého páru stala tříčlenná rodinka, jejich dvougarsonka už nesplňovala požadovaný standard. Nemuseli se však přestěhovat. Spojili ji se sousedící jednogarsonkou, kterou před lety koupili jako investiční nemovitost k pronajímání. Samozřejmě, taková změna si vyžádala komplexní rekonstrukci obou prostorů k vytvoření optimální dispozice.

kuchyň s jídelnou: kuchyňská minimalistická stěna, která ukrývá potraviny a spotřebiče, s osvětlenou linkou a náladovým podsvícením záclon
Kuchyňská stěna s dekorem světlého dubu ukrývá potravinové skříňky spolu s lednicí a mrazákem. Všimněte si také kombinace osvětlení linky, bodových svítidel, designového lustru i náladového podsvícení záclon.

Studio .archstyl si našli majitelé na webu, zalíbili se jim jejich čistá nápaditá řešení i preferovaný moderní styl s prvky skandinávského designu. Slovo dalo slovo a tento poměrně rozsáhlý projekt mohl začít. Důkladná rekonstrukce si vyžádala komplexní výměnu všech starých rozvodů a vyčištění prostoru od podlahy až po strop. Kromě nosné stěny nezůstal v bytě „kámen na kameni“.

Silnou vrstvu škváry pod původní podlahou využili autoři k osazení podlahových konvektorů, které nahradily stará topná tělesa, což pomohlo i vizuální stránce interiéru. Výsledkem je komfortní třípokojový byt se dvěma koupelnami, jasným oddělením noční části s orientací na sever a dobře prosvětlené společenské zóny s okny na jih.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články