- Komerční sdělení -magazin
HomePro ŽenyLázně: 7 tipů pro skvělý pobyt

Lázně: 7 tipů pro skvělý pobyt

Pokud se chystáte do lázní, nezapomínejte na to, že jdete za zdravím. Co je dobré vědět, abyste si pobyt opravdu užili?

 1. Buďte zvědaví
  Jedním ze znaků kvalitních lázní je i vstřícný personál. Nestyďte se a ptejte se na všechno, co souvisí s léčením. Například pro účinek masáží či pitné kúry.
 2. Relaxujte naplno
  Kromě procedur si dopřejte i turistiku nebo jiné doporučené aktivity, čtěte knihy. Myšlenky na práci nebo jiné povinnosti nechte před dveřmi lázní.
 3. Zapomeňte na mobil
  Pobyt v lázních můžete využít také k tomu, abyste si odpočinuli od záplavy zpráv a odstřihli se od internetu a sociálních sítí. Mobil zkontrolujte jednou denně a neřešte, co není nezbytně nutné.
 4. Absolvujte všechny procedury
  Nevynechejte ani jednu předepsanou proceduru. Každá je důležitá, má pro váš organizmus a zdraví své opodstatnění.
 5. Choďte na procedury včas
  Základní pravidlo je chodit na procedury včas, nejen proto, že se sami ukrátíte o čas, který je na ně potřebný, ale zpožděním můžete narušit i program jiných hostů a zkomplikovat situaci personálu.
 6. Dbejte na pitný režim
  Pitný režim je v lázních samozřejmostí. Myslete na něj zejména po masážích, personál vám určitě poradí, co a kdy je vhodné pít.
 7. Jezte střídmě a zdravěji
  Pokud vám doma dělá potíže jíst zdravěji, právě v lázních máte skvělou příležitost, jak začít. Budete se lépe cítit, a navíc i některé procedury je vhodnější absolvovat bez plného žaludku.
- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články