- Komerční sdělení -magazin
HomePro ŽenyLázeňská léčba - balzám pro tělo i duši seniorů

Lázeňská léčba – balzám pro tělo i duši seniorů

Nudný život seniora? Ani náhodou! Lázně Sliač jsou otevřeny pro všechny seniory. Zda jim léčbu doporučí lékař, nebo si relaxační pobyt dopřejí sami.

Život seniora v dnešní době nemusí být jen sledem stejných aktivit, které se přizpůsobují ročnímu období nebo počasí. Mnoho lidí v důchodu si do svého programu plánuje krátké výlety i dlouhodobější pobyty v lázních. Věnujte si odpočinkový pobyt v lázních v srdci Slovenska.

Lázně Sliač a unikátní léčivá voda
Léčebné KOUPELY SLÍČ a.s. s více než 200letou historií jsou světovým unikátem v léčbě přírodní minerální vodou a vřídelním plynem. Na světě jsou jen 3 místa, kde vyvěrá minerální pramen v takovém složení (s vysokým obsahem oxidu uhličitého) as izotermickou teplotou 33,3 ° C jako v Lázních Sliač.

Lázeňští hosté, kteří přijedou na Sliač, oceňují účinky přírodních pramenů, efektivní léčebné procedury, profesionální a lidský přístup zdravotnického personálu a nádherný lázeňský park.

Lázně nejen pro vaše srdce a cévy
Život seniorů může být doprovázen různými druhy onemocnění, včetně onemocnění srdečně-cévního aparátu a pohybového ústrojí. Právě na lázeňskou léčbu nebo prevenci těchto onemocnění se specializují Lázně Sliač.

Vedou-li senioři zdravý životní styl a jsou aktivní i v pozdějším věku života, vůbec se jich tato onemocnění nemusí týkat. Dopřát a vychutnat si kvalitní lázeňskou léčbu spojenou s regeneračními účinky léčivé vody v Lázních Sliač si však může každý, komu na svém zdraví záleží.

SENIOR pobyt za speciální cenu
V Lázních Sliač připravili speciální nabídku pro seniory, kde této klientele přizpůsobili nejen skladbu pobytu, ale také cenu, která zahrnuje ubytování během 5 nocí v KOUPELNÍM HOTELU PALACE, plnou penzi formou bufetových stolů, lékařskou konzultaci a až 10 léčebných procedur.

Bonusem je přátelský personál a nádherný lázeňský park
I když se senioři mohou cítit osamocení a chybí jim sociální kontakt, právě vstřícnost a přátelskost personálu v Lázních Sliač, bude tím správným lékem na tento průvodní jev pozdějšího věku života.

Odborné poradenství a povzbudivá slova lékařů, pomocná ruka zdravotních sester a vřelý úsměv obslužného personálu vytvoří hřejivou a léčivou atmosféru lázní.

Procházky pod topolovými a lipovými alejemi v krásném lázeňském parku, posezení u kaskádových jezírek či pozorování místní fauny pomáhají klientům lázní načerpat pozitivní energii z přírody a mají skutečně blahodárné účinky.

Léčebný pobyt se tak promění v příjemné dny strávené v kruhu blízkých lidí se srdcem na správném místě.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články